Godzina Łaski 2022 – modlimy się także online

Godzina łaski dla świata 2022 – teraz także modlitwa online. Zastanawiasz się, jak się modlić w godzinę łaski ? Zapraszamy na transmisję na żywo online. Spotykamy się 8 grudnia o godz.12:00 na kanałach Teobańkologia. Godzina łaski 2022 jest dostępna dla wszystkich chętnych, nawet tych, którzy w tych godzinach pracują i nie mają możliwości pójść do kościoła:) Zrób sobie chwilę przerwy i dołącz do modlitwy z kanałem Teobańkologia albo obejrzyj ją w retransmisji.

Zapraszamy na nasz kanał YT oraz na FB. Okienko transmisji znajdziesz także poniżej .

Godzina łaski to dobry moment na zatrzymanie się!

Niebo jest zawsze otwarte. Nie zawsze jednak z tego korzystamy, a 8 grudnia (czwartek) od godz. 12:00 będzie do tego wspaniała okazja. Otwórz się na morze łask i poświęć Maryi czas we wspomnienie Niepokalanego Poczęcia! Posłuchaj co o godzinie łaski mówi ks.Teodor. Zastanawiasz się czy wziąć udział w modlitwie, obejrzyj zaproszenie.

Jak się modlić 8 grudnia?

Przyjmij zaproszenie do wspólnej modlitwy w Godzinę Łaski dla całego świata, która rozpocznie się 8 grudnia o godz.12:00. Wiele kościołów będzie wtedy otwartych, część kapłanów zatroszczyła się także o dodatkowe msze tego dnia. Zachęcamy więc do sprawdzenia, czy w Twojej parafii będzie możliwość uczestnictwa w takiej modlitwie . Jeżeli jednak z różnych powodów nie możesz w tym czasie przyjść do kościoła, zachęcamy Cię do modlitwy online. Zrób to w swoim domu, pracy, czy na uczelni – gdziekolwiek będziesz – możesz ofiarować ten czas Maryi! Wystarczy, że wejdziesz na kanał YT i FB Teobańkologia 8 grudnia o godzinie 12:00 i pomodlisz się na żywo wspólnie z nami.

godzina łaski jak się modlić

Nadszedł 8 grudnia. Pamiętam, że udało mi się uśpić synka przed 12:00. Mąż zrobił mi pyszną kawę i postanowiłam spędzić drzemkę malucha w towarzystwie Maryi. 😊 Pamiętam, że wysłałam znajomym przypomnienie, że już za chwilę Godzina Łaski i na ekranie telefonu mignęła mi transmisja Teobańkologii. 😊 Po chwili odłożyłam telefon i, prosząc Maryję, by mi towarzyszyła, modliłam się słowami, które pamiętam do dziś: “Panie Jezu, dziękuję, że jesteś. Wiesz, że bez Ciebie nie mogę nic. Pomogłeś mi zdobyć różne umiejętności, sama bym nie dała rady. Proszę, zrób z nich użytek na swoją chwałę. Proszę, poprowadź mnie tam, gdzie będę mogła podzielić się tym, co umiem i wiem. A jeśli czegoś nie będę potrafiła, z Twoją pomocą wszystkiego się nauczę, bo Ty uzdalniasz powołanych”. ❤️

Następnego dnia postanowiłam wysłać swoje zgłoszenie jeszcze raz i niemal od razu (po 11 minutach) dostałam maila z prośbą o rozmowę. Nadawcą była moja obecna przełożona – prawa ręka księdza, którego znałam z Facebooka. Dokładnie w tym samym czasie maila z zaproszeniem na spotkanie otrzymała moja koleżanka z zespołu. Jako że obie jesteśmy mamami, miałyśmy sobie pomagać i się uzupełniać. Bo właśnie tak jest w naszym zespole – gdy jeden nie może, zaraz pojawia się drugi, chętny i gotowy do pomocy. Później dowiedziałyśmy się, że osoba, która zapraszała nas na rozmowę, w związku z ogromem spraw, mimo szczerych chęci, często nie znajduje czasu, by odpisywać na wiadomości. Znalazła go zaraz po Godzinie Łaski. Odpisała tylko na dwa maile – mój i koleżanki. Przypadek? Wierzę w Pana Boga. 🙏

Niedługo mija rok od kiedy dołączyłam do zespołu ks. Teodora. 😊 Co tu znalazłam? Na pewno miejsce, w którym mogę się rozwijać i uczyć od najlepszych. Widzę, jak Pan Bóg działa w sercach moich koleżanek i kolegów. Podziwiam ich spokój, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy i nieustanne podsycanie pragnienia działania na chwałę Boga i dla naszych owieczek. 🙏 Praca w takim miejscu to nie tylko ogromna radość, ale i zaszczyt. Cieszę się, że mogę być częścią społeczności Teobańkologii. I mała prywata: Panie Jezu, dziękuję. 🙏

Jedna godzina – setki osób, miliony łask! 

W poprzednich latach w trakcie Godziny Łaski modliło się z nami jednocześnie ponad 100 tys. osób. Niejednokrotnie dostawaliśmy od Was świadectwa niezwykłego działania Maryi. Również w tym roku chcemy kontynuować tę praktykę z wiarą w pomoc Matki Bożej w dniu Niepokalanego Poczęcia. Jeśli więc nie masz możliwości spędzenia Godziny Łaski w kościele, zapraszamy Cię 8 grudnia na kanały Teobańkologia, gdzie o 12:00 spotkamy się na wspólnej modlitwie online.

Tego dnia podczas godzinnego czuwania na żywo pomoże nam Diakonia Muzyczna Teobańkologii, a modlitwę poprowadzi ks.Teodor Sawielewicz. 

Do wydarzenia dołączysz tutaj:

Jeśli chcesz wpierać nasze ewangelizacyjne akcje , zajrzyj tutaj

Scroll to Top