teobańkologia wspieram

WSPIERAM

DLACZEGO TEOBAŃKOLOGIA?

Niech Ewangelia się niesie! Naszą misję można określić właśnie tym jednym hasłem. Działamy, bo chcemy głosić Słowo, budować wiarę oraz osobowe relacje z Bogiem i ludźmi.

Podjęliśmy się wielkiego dzieła, jakim jest głoszenie Ewangelii w Internecie. Pomagają nam w tym m. in. bańki mydlane, bo to właśnie one stały się naszym znakiem rozpoznawczym.

teobańkologia wspieram

JAK TO ROBIMY?

teobańkologia wspieram

Przygotowujemy treści dla każdego, kto szuka Boga, pragnie Go spotkać w swoim życiu, chce się do Niego zbliżać. Prowadzimy codziennie transmisje modlitewne, organizujemy eventy i wydajemy książki, które pomagają rozwijać wiarę. Nagrywamy piosenki z modlitwami wstawienniczymi, wkrótce chcemy wydać płytę o Duchu Świętym.

Tworzymy przestrzeń dla wszystkich chętnych, zarówno w sieci, jak i na żywo. Budujemy wspólnotę Chrystocentryczną, która pewnego dnia, jak myślimy, będzie się regularnie spotykać się w realu. Być może odwiedzimy Cię w Twojej rodzinnej miejscowości za kilka lat, gdy będziemy na to gotowi?

CO ROBIMY?

Chcemy Cię zaprosić do współtworzenia projektu Teobańkologia. Obok dwóch wartości tego dzieła, czyli Miłości Pasterskiej i Ewangelizacji, stoi trzecia o nazwie Jakość. Wszystko, co robimy to efekt intensywnej pracy całego zespołu, który stale się powiększa.

Profesjonalni pracownicy Teobańkologii to m.in. graficy, muzycy, piszący i publikujący treści, korektorzy, informatycy i obsługujący sprzęt do transmisji, kamerzyści i montażyści, dźwiękowcy i wiele innych potrzebnych osób.

WESPRZYJ

Wysoka jakość przekazywanej Ewangelii wymaga dużego nakładu pracy. Nie da się jej osiągnąć tylko z pomocą wolontariuszy. Potrzebujemy środków na pensje, stałe opłaty abonenckie, studia, oprogramowanie i szybkie łącza internetowe, dzięki którym docieramy codziennie do setek tysięcy ludzi w Polsce. Nie damy rady realizować naszej misji także bez własnej platformy www i sprzętu niezbędnego do jej obsługi.

Duży projekt rodzi duże potrzeby. Pamiętaj, że to, co się już dokonało, jest w dużej mierze Twoją zasługą. To obraz Twojej hojności, dobroczynności i wsparcia. To Twoja „cegiełka” dołożona do tego dzieła.

Dołącz do nas! Wesprzyj Teobańkologię, by móc teraz i w przyszłości czerpać ze źródła. Dziękujemy!

Wybierz kwotę:
Szczegóły Darczyńcy:
Zgody:
Wybierz bramkę:
Operator płatności:
Przelewy24 Logo PayU PayPal Logo

TRADYCYJNY PRZELEW

Odbiorca
Fundacja dla Rodziny
ul. Wiosenna 2 lok. 5
55-200 Oława

Numer konta
26 1020 5242 0000 2802 0487 7249
(Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA)

Tytuł wpłaty
Darowizna na cele statutowe – cele kultu religijnego – Teobańkologia

PRZELEW ZAGRANICZNY

IBAN: PL26102052420000280204877249
SWIFT/BIC: BPKOPLPW

Scroll to Top