Nadszedł czas

Ks. Teodor i cała Teobańkologia marzyli o tym latami

  To nasze pierwsze tak duże dzieło – płyta Teobańkologii, która muzyką skruszy ludzkie serca i poprowadzi je do Boga. Melodia, słowo, rytm, głębia. Nasza słabość i Jego potęga. Bezsilność człowieka i Wszechmoc Jedynego. Z mocą i pełnią Ducha! Przed nami największe wyzwanie.

Potrzebujemy Twojego wsparcia, żeby móc wydać płytę. Płyta Teobańkologii może ujrzeć światło dzienne tylko dzięki wsparciu Darczyńców. Dołącz do nich i pozwól, by pieśni Ducha zabrzmiały w tysiącach polskich domów!

Od dziecka czułem, że modlitwa śpiewem to przestrzeń pełna Ducha

Latami nosiłem w sercu nieśmiałe pragnienie, którym często dzieliłem się z Bogiem. Marzyli mi się ludzie, którzy pięknem melodii stworzą przestrzeń do modlitwy. Nieraz niemej, nieraz bez słów – za to pełnej głębi i Obecności Ducha. Nie wiedziałem jednak, czy kiedyś nam się to uda. Dziś jednak mogę powiedzieć: Tak. Za Jego wolą wydajemy płytę Teobańkologii pełną wołania do Najwyższego. Chwała Panu!

Jak wygląda to w praktyce? Prace realizatorskie w studiu nagraniowym trwają. Nagrywamy już partie poszczególnych utworów, potem czeka je jeszcze obróbka muzyczna. Przed nami długie godziny pracy w studiu, łączenie wszystkiego ze sobą, poprawki, przesłuchiwanie, sprawdzanie brzmienia, ponowne przesłuchanie. Potem prace związane z samą płytą, jej promocja, dystrybucja. Chcemy, aby pieśni pełne Ducha trafiły do odbiorców nie tylko za pomocą płyt, ale też najpopularniejszych serwisów muzycznych. To także dzięki Twojej hojności powstanie  muzyczny album przepełniony uwielbieniem! Z całego serca proszę – dołącz do tego dzieła! Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to już we wrześniu nasze brzmienia będą uwielbiać Ducha Świętego w tysiącach serc!
ks. Teodor Sawielewicz

Powiew świeżości

Duch jest z nami.
Czuć Jego obecność w Kościele
i polskich domach. 
Zanieśmy go dalej! 

Włączając się w tę zbiórkę staniesz się Patronem nowych utworów, które będą służyć modlitwie w polskim Kościele, które – mamy nadzieję – poruszą także serca tych, którzy dziś są od niego daleko. Będziemy się o to starać. Uwielbiaj Boga razem z nami i pomóż nam nieść Go dalej.

Profesjonalizm i jakość

Niezwykła, przemodlona praca muzyków, realizatorów muzycznych, mierzona będzie w setkach godzin. To dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli wydać tę niezwykłą płytę Teobańkologii. Dołącz do grona Darczyńców!

płyta Teobańkologii

Obejrzyj nasz pierwszy teledysk!

O czym jest pierwsza płyta Teobańkologii?

 To płyta o Duchu Świętym – Jego roli w Kościele, historii, życiu każdego i każdej z nas. To płyta o naszej bezsilności i o tym, że bez Niego nic nie możemy. To płyta o Tobie i o mnie. O sercu każdego z nas, o pytaniach, które sobie zadajesz, o próbie odpowiedzi.  To modlitwa i uwielbienie w nowoczesnych aranżacjach, które mogą ułatwić Ci dialog z Bogiem. Może jest dziś odległy? Dzięki niej stanie się bliższy. To płyta dla Kościoła, który szuka nowych dróg muzycznych, by docierać do zagubionego człowieka. To płyta, by dać nowe tchnienie – Tobie, wspólnocie Kościoła i każdemu, kto szuka Boga.

płyta Teobańkologii

Nowe kanały

Naszych utworów będzie można słuchać nie tylko na Youtube,  ale na  platformie Spotify oraz Tidal, iTunes i Youtube Music Channel. Będzie też możliwość wykorzystania naszej muzyki w rolce lub relacji na FB, IG, TT.

płyta Teobankologii

Autorzy

Autorem tekstów na pierwszą płytę Teobańkologii jest między innymi ks. Teodor, a muzykę do nich stworzył Kuba Tomalak!

płyta Teobańkologii

Modlitwa

Każdemu naszemu nagraniu towarzyszy modlitwa za Patronów płyty i tych, którzy będą jej słuchać. W utworach zawarte są przepiękne modlitwy wstawiennicze w Twojej intencji!

Świadectwa

„Nie mogłam się powstrzymać. Zaczęłam płakać jak dziecko. Tak poruszył mnie ten utwór do głębi.”

Świadectwa

„Teledyski z pięknymi głosami i modlitwą sprawiają, że człowiek się ubogaca duchowo i chce być lepszy.”

Świadectwa

„Pięknie. Ta muzyka otwiera zakamarki każdej uśpionej duszy. Jestem bardzo wzruszona.”

Świadectwa

„Poczułam silną więź z Bogiem. Poczułam, że On jest. Były łzy i ogromna radość, którą trudno wyrazić słowami.”

Świadectwa

„Ten śpiew porusza najgłębsze struny mojej duszy.”

Świadectwa

„To ratunek w najtrudniejszym okresie mojego życia.
Trzymam za Was kciuki we wszystkim i jestem z Was dumna.”

Poznaj naszych twórców!

Ksiądz Teodor Sawielewicz
Jakub Tomalak
TeoMusic – czyli Diakonia Muzyczna Teobańkologii
płyta Teobańkologii
Rap na płycie Teobańkologii?

Oczywiście! Razem z księdzem Jakubem Bartczakiem przygotowaliśmy dla Was wołanie do Ducha w nowoczesnym rytmie. Jak wspominaliśmy – ruszamy też do młodych!

Dołącz do nas i wesprzyj!

Na nasz cel możesz wpłacić dowolną kwotę, odpowiednią dla Ciebie, możesz też wybrać jeden z poniższych wariantów:

Pakiet Darczyńca (37 złotych) – pakiet przeznaczony dla tych, którzy kibicują mocno powstaniu naszej płyty i z całego serca wspierają jej tworzenie. Jeśli wybierzesz ten pakiet, zatroszczysz się o koszty produkcji, a nam pomożesz spełnić wielkie marzenie, które – mamy nadzieję – od teraz będzie naszym wspólnym pragnieniem.

Pakiet Patron (74 złote i więcej) –  pakiet przeznaczony dla tych, którzy kibicują mocno powstaniu naszej płyty i z całego serca wspierają jej tworzenie. To pakiet dla Ciebie, jeśli możesz nas wesprzeć taką kwotą i już dziś czekasz na płytę z niecierpliwością. Wyślemy Ci ją możliwie najszybciej we wrześniu – zaraz po premierze. Jeśli wybierzesz ten pakiet, pamiętaj o uzupełnieniu dokładnych danych adresowych, abyśmy mogli to zrobić.

Pakiet Opiekun – (132 złote i więcej) – pakiet przeznaczony dla tych, którzy z całego serca wspierają powstanie płyty Teobańkologii, chcą abyśmy wysłali im pocztą prezent w postaci egzemplarza krążka we wrześniu (zaraz po premierze) oraz są ciekawi, co jeszcze możemy dla nich przygotować. Jeśli podoba Ci się to co robimy, wybierz ten pakiet i spodziewaj się od nas prezentu – niespodzianki. Dołożymy wszelkich starań, by sprawić Ci radość grafiką, podpisami autorów płyty, byś mógł ciepło o nas pomyśleć.

Jeśli wybierzesz ten pakiet, pamiętaj o uzupełnieniu dokładnych danych adresowych, abyśmy mogli wysłać do Ciebie paczkę już we wrześniu.

Wybierz kwotę:
Szczegóły Darczyńcy:
Zgody:

Jeżeli jesteś spoza Polski, kliknij tutaj

Wybierz bramkę:
Operator płatności:
Przelewy24 Logo PayU PayPal Logo

TRADYCYJNY PRZELEW

Odbiorca
Fundacja dla Rodziny
ul. Wiosenna 2 lok. 5
55-200 Oława

Numer konta
26 1020 5242 0000 2802 0487 7249
(Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA)

Tytuł wpłaty: wspieram wydanie płyty – darowizna na cele statutowe – cele kultu religijnego

PRZELEW ZAGRANICZNY

IBAN: PL26102052420000280204877249
SWIFT/BIC: BPKOPLPW

Chcesz zostać mecenasem płyty Teobańkologii i wesprzeć nasze działania w szczególny sposób? Kliknij poniżej, aby się z nami skontaktować!

Scroll to Top