Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Godzina Łaski

8 grudnia 2022 @ 12:00 - 13:00

Przyjmij zaproszenie do wspólnej modlitwy w Godzinę Łaski dla całego świata, która rozpocznie się 8 grudnia o godz.12:00!

Przez lata wśród katolików ugruntowała się wiara w to, że Maryja we wspomnienie swojego Niepokalanego Poczęcia zsyła niezliczone łaski dla duszy i ciała. Pragniemy, aby jak najwięcej osób i w tym roku skorzystało z otwartego nieba w trakcie Godziny Łaski, dlatego 8 grudnia od godz. 11:50 będziemy się gromadzić na transmisji na żywo na naszych kanałach Teobańkologia.

W zeszłym roku podczas tego modlitewnego czuwania modliło się z nami jednocześnie ponad 100 tys. osób, po czym niejednokrotnie dostawaliśmy od Was świadectwa niezwykłego działania Maryi. Również w tym roku chcemy kontynuować tę praktykę z wiarą w pomoc Matki Bożej we wspomnienie Jej Niepokalanego Poczęcia. Jeśli więc nie masz możliwości spędzenia Godziny Łaski w kościele, zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich do modlitwy online na naszych kanałach.

Dołącz do wydarzenia na facebooku! (kliknij) 

Podczas modlitewnego czuwania  posługiwać będzie Diakonia Muzyczna Teobańkologii, a modlitwę poprowadzi ks.Teodor Sawielewicz. 

Jeśli nie masz możliwości udziału w całej modlitwie tego dnia nie przejmuj się postaraj się, by 8 grudnia między 12:00 a 13:00 poświęcić choć chwilę Maryi. Jeżeli jednak w ciągu tej godziny w ogóle nie będziesz mieć możliwości na modlitwę – pomódl się z nami w retransmisji, która będzie dostępna na naszym kanale YouTube.

Zapraszamy Was także do składania swoich intencji, które będziemy polecać Maryi w tym czasie. Możecie je zostawić w komentarzach pod postem zapraszającym na Godzinę Łaski, który pojawi się 7 grudnia na naszych kanałach FB, YT i IG lub bezpośrednio podczas transmisji na żywo.

Daj szansę Maryi i przyjdź. Jeżeli możesz, podaj, proszę, to wydarzenie dalej, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z otwartego nieba! 🙂

Details

Date:
8 grudnia 2022
Time:
12:00 - 13:00
Scroll to Top