Komentarze biblijne

Czy znasz taką księgę, która jest dla każdego? Nie zna grupy docelowej, bariery wieku, każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Właśnie taką księgą jest Biblia. Ona nie jest księgą dla wybranych i wtajemniczonych, jest dla każdego. Zachwyca tym, że Słowo Boże jest żywe, aktualne tu i teraz. Ono może dać odpowiedź na Twoje problemy. Może wlać w Twoje serce radość, jakiej wcześniej nie znałeś.

SŁOWEM WSTĘPU


Cykl „Komentarze biblijne dla pogubionych” powstał z Twoich potrzeb i pragnienia ks. Teodora, by dzielić się Słowem Bożym, objaśniać Pismo Święte i przybliżać je tym, którzy szukają Boga, choć czasem sami o tym nie wiedzą. Możesz zatrzymać się na tym, co kiedyś usłyszałeś, a możesz chcieć wiedzieć więcej. Wgłębić się w szczegóły Bożego Narodzenia czy Zmartwychwstania, lecz także bliżej poznać niuanse o prorokach, apostołach, cudach lub zastanowić się nad życiem Maryi i jej relacją z Jezusem.

W każdy poniedziałek o 15:15 przyjdź tu i zostań. To tylko kilka minut, które – wbrew pozorom – mogą zmienić bardzo dużo.

Przewiń do góry