Ksiądz Teodor sam w Nowym Jorku i Chicago – poznaj szczegóły

Niebawem ks. Teodor wybiera się za ocean! Obejrzyj najnowszy #film_od_serca na YouTube Teobańkologia, aby poznać szczegóły jego wyjazdu do USA.

Jak spędzić wakacje? Jak dobrze wypocząć? Najlepiej w miłym towarzystwie! Ksiądz Teodor postanowił wykorzystać swój urlop, by spotkać się z Polonią zamieszkującą Stany Zjednoczone. Może w związku z tym podpowiecie nam, co można zwiedzać w Chicago i Nowym Jorku? W czasie swojej wyprawy do Stanów Zjednoczonych ks. Teodor weźmie udział w kilkunastu wydarzeniach. Będzie to dla niego również niepowtarzalna okazja, by poznać w realu tworzące naszą społeczność owieczki, które na co dzień mieszkają za wielką wodą. 

Poniżej znajdziecie szczegółowy plan podróży księdza Teodora. Zachęcamy Was do tego, abyście byli apostołami tych wydarzeń. Jeżeli możecie, udostępnijcie informację o wyprawie księdza znajomym. A jeśli do poniżej wymienionych miejsc macie niedaleko, zapraszamy na spotkanie w realu! Wybierając się na nie, koniecznie weźcie kogoś ze sobą! 🙂 Ks. Teodor już odlicza dni do tej wyprawy, nie mogąc doczekać się urlopu w Waszym towarzystwie.

 • 11 sierpnia (czwartek) Sanktuarium św. Jana Pawła II (116 Hilton St, Willow Springs, IL 60480). Ksiądz Teodor weźmie udział w V Polonijnym Kongresie Ewangelizacyjnym – Otwórz Serce”. W planie Msza Święta (7 p. m.), a po niej  adoracja Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.
 • 12 sierpnia (piątek) Parafia pw. św. Tomasza Becketa w Chicago (1321 Burning Bush Ln. Mount Prospect, IL 60). Ksiądz Teodor weźmie udział w V Polonijnym Kongresie Ewangelizacyjnym – Otwórz Serce”. W planie Msza Święta (7 p. m.), a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.
 • 13 sierpnia (sobota) Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej, Klasztor Karmelitów Bosych (Indiana 1628 Ridge Road Munster, IN 46321) Ksiądz Teodor weźmie udział w V Polonijnym Kongresie Ewangelizacyjnym – Otwórz Serce”. W planie Msza Święta (8 p. m.), a po niej uwielbienie.
 • 14 sierpnia (niedziela) Ksiądz Teodor weźmie udział w XXXV Pieszej Polonijnej Pielgrzymce Maryjnej do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, która wyrusza z Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej (o 7 a.m.). W planie Msza Święta (2 p.m. – po dotarciu na miejsce) w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Merrillville (5755 Pennsylvania St. Merrillville, IN 46410).

 • 15 sierpnia (poniedziałek) Parafia pw. św. Franciszka Borgii (8033 W. Addison St. Chicago, IL 60634). Ksiądz Teodor weźmie udział w V Polonijnym Kongresie Ewangelizacyjnym – Otwórz Serce”. W planie poranna (10 a.m.) Msza Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i uwielbieniem oraz wieczorna (7 p.m.) Msza Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i uwielbieniem.
 • 16 sierpnia (wtorek) Parafia Rzymsko-Katolicka św. Świętego Stanisława Kostki wraz z Centrum Ewangelizacji Emmanuel (607 Humboldt Str., Brooklyn, NY 11222). W planie różaniec (6 p.m.), Msza Święta (7 p.m.) i modlitwa o uzdrowienie (8 p.m.).
 • 17 sierpnia (środa) Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus (131 E Edgar Rd, Linden, NJ 07036). W planie Msza Święta (7 p.m.) i różaniec (8 p.m.).
 • 18 sierpnia (czwartek) Parafia Świętej Róży z Limy (St. Rose of Lima, 296 Parkville Ave, Brooklyn, NY 11230) W planie Msza Święta (7 p.m.) i różaniec (8 p.m.).
 • 19 sierpnia (piątek) Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika (101 E 7th St, New York, NY 10009). W planie Msza święta (6 p.m.) i modlitwa o uzdrowienie (7 p.m.). 
 • 20 sierpnia (sobota) Parafia pw. św. Jana Brébeuf (8305 N. Harlem Ave, Niles, IL 60714). Ksiądz Teodor weźmie udział w V Polonijnym Kongresie Ewangelizacyjnym – Otwórz Serce”. W planie Msza Święta (7 p.m.) oraz adoracja Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.
 • 21-24 sierpnia (niedziela-środa) Polska Misja Duszpasterska pw. Świętej Trójcy (1118 N Noble Street Chicago, IL 60642). Ks. Teodor weźmie udział w rekolekcjach odnowy w Duchu Świętym. W niedzielę w planie Msze Święte o 8:00 a.m., 10:00 a.m., 12:15 a.m. 4:00 p.m. oraz o 8:00 p.m. Od poniedziałku do środy Msze Święte o 8:00 a.m. i 7:30 p.m.

Zobacz krótki film, w którym wspominamy pierwszą część „Wyprawy po Owce”. Dasz się zaprosić na kolejne spotkania?

Scroll to Top