Co zrobić z pakietem Ewangelizatora?

Czujesz, że chcesz zostać apostołem i wziąć udział w “Wyprawie po owce”, ale nie masz pomysłu, co zrobić z Pakietem Wędrowca? Posłuchaj podpowiedzi ks. Teodora

Darmowy „Pakiet Ewangelizatora” jest do zdobycia na dwa sposoby:
– online

– stacjonarnie na trasie wyprawy – wystarczy przyjść i wziąć!

Z myślą o Was przygotowaliśmy 10 000 zestawów, które nieodpłatnie przekażemy 10 000 osobom. W pakiecie znajdziesz list, widokówki i ulotki. Co zrobić z tymi ostatnimi? Rozdać. Komu? Nieprzypadkowym osobom.

Celem projektu ewangelizacyjnego jest
opowiadanie o dobrym Bogu tym osobom, które gdzieś się zagubiły, a bardzo potrzebują wreszcie usłyszeć, że Ojciec je kocha. Zastanów się, kto z Twojego otoczenia potrzebuje takiego umocnienia. Opowiedz mu o społeczności Teobańkologii, wspomnij o tym, co każdego przygotowujemy z myślą o naszych owieczkach (codzienne błogosławieństwo ks. Teodora, Koronka do Bożego Miłosierdzia, wieczorny różaniec na żywo z modlitwą wstawienniczą). Możesz też po prostu przyprowadzić taką osobę do swojej parafii, by mogła wzrastać we wspólnocie w realu albo zaproponować jej obie formy, by sama wybrała najlepszą dla siebie.

Mów o miłości Boga, o swoim doświadczeniu Jego obecności w Twoim życiu. Bądź tym, przez którego Pan chce przyprowadzić do siebie zabłąkaną owcę, by ponownie wziąć ją w ramiona i mocno przytulić do swojego ojcowskiego serca. Opowiadaj o tej wielkiej miłości, o tym, co oddziela nas od niej, o Synu, który został do nas posłany, by nas zbawić, a w reszcie o tym, że Bóg zaprasza KAŻDĄ ze swoich owiec do wyjątkowej relacji. Do ważnej misji bycia apostołem “Wyprawy po owce” (niesienia Dobrej Nowiny) koniecznie zaproś Ducha Świętego.

Scroll to Top