Teobańkologia - Niech się Ewangelia niesie!

Różaniec o uwolnienie od wpływu złych duchów

Home / Modlitwa na żywo / Różaniec o uwolnienie od wpływu złych duchów

Kiedyś nierozważnie odmówiłem z intencją o uwolnienie tej osoby tylko jedno „Zdrowaś Mario” nad osobą, która jeździ do egzorcysty. Skończyło się to nienaturalnym wyprężeniem ciała tej osoby i potwornym rykiem złych duchów, którego nie jestem w stanie opisać. Usłyszałem: „sp*******j!!!”, przez ten dziwny ryk musiałem z godzinę dochodzić do siebie. Tak działa modlitwa „Zdrowaś Mario”, tak jej się boi diabeł. Odmawiałem też kiedyś różaniec przy osobie dręczonej/zniewolonej przez złego ducha. Widziałem jak ciało tej osoby reagowało na tę modlitwę. Prosiłem w modlitwie uwolnienia: „Maryjo rozkaż, aby wszelkie złe duchy ustąpiły miejsca Duchowi Świętemu” – niemalże namacalnie to się działo. Trzeba byłoby to zobaczyć, by stwierdzić, że rzeczywiście Maryja depcze głowę diabła. Jest egzorcystką. Słyszałem też świadectwo osób zniewolonych przez Złego, które próbowały modlitwy na różańcu – z jednej strony pozwalał przetrzymać kryzysowe momenty, wyciszał, z drugiej odmawiany w intencji swojego uwolnienia był nie do wytrzymania.

Będziemy Maryję prosić w tym różańcu właśnie o wolność serca od wpływu złego ducha. Jeśli chcecie poprosić o wolność serca od pokus, dręczeń i wpływu złego ducha, zapiszcie je w komentarzu.
Zaczniemy modlitwę różańcową wyrzeczeniem się różnych duchów, by następnie poprosić Maryję, by rozkazała im odejście od nas, od naszych rodzin, osób nam bliskich.